Jasełka

21 grudnia w naszym ośrodku odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami. Po wspólnym biesiadowaniu przy wigilijnych potrawach, wszyscy zaproszeni goście, obejrzeli Jasełka przygotowanie przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

W uroczystości uczestniczył Pan Prezydent Krzysztof Jażdżyk oraz radna miasta Skierniewice Pani Krystyna Cieślak. Prezydent przekazał uczniom słodkie podarunki, a całej szkolnej społeczności złożył świąteczne życzenia.

Jasełka przygotowały: p. Ewa Jędrzejewska, p. Agnieszka Seliga, p. Agnieszka Zbudniewek.

Dekoracje: p. Robert Nowakowski, p. Agnieszka Seliga, p. Jan Michalski, p. Paweł Jaskuła, p. Teresa Uszyńska

Foto.: p. Michał Urbański