• Do wakacji: WAKACJE!!!

"Dbamy o piękny uśmiech"

w Centrum Medycznym Ogrodowa

ul.Ogrodowa 21/23 w Skierniewicach

Zapisy na bezpłatne leczenie:

od 3 lipca tel. 46 832 1111 lub 603 613 944

Akcja przeznaczona jest dla uczniów z ważną legitymacją szkolną oraz dokumentem potwierdzającym skierniewicki adres zamieszkania.

Liczba miejsc ograniczona.

.

Integracja uczniów w szkole podstawowej

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 14 czerwca uczniowie Szkoly Podstawowej udali się na wycieczkę do restauracji McDonald. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz przypomnienie zasad kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Pierwsza pomoc w Szkole podstawowej

13 czerwca uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach dotyczących udzielania pierwszej pomocy. W związku ze zbliżającymi się wakacjami pani Teresa Uszyńska przypomniała dzieciom zasady udzielania pomocy osobom poszkodowanym oraz przypomniała numery alarmowe.

Dzień Patrona

9 czerwca świętowaliśmy DZIEŃ NASZEGO PATRONA- JANUSZA KORCZAKA.

Urodziny Kamila

12.06.2017r odbyło się spotkanie z okazji 11 urodzin Kamila ucznia klasy IIIa. Koleżanki i koledzy z klas I-III zaśpiewali jubilatowi " Sto lat" i wręczyli prezenty.