• Do wakacji: WAKACJE!!!

SZKOLNE KOŁO LIGI OCHRONY PRZYRODY

AKCJA NAKRĘTKA

Żniwo zbiórki nakrętek było obfite. Tysiące małych, kolorowych korków wypełniły plastikowe worki i papierowe kartony. Zbieraliśmy je dla pieniędzy? Nie!!! Zbiórka nakrętek to pokłosie segregowania odpadów.

XVIII Rajd Ziemi

XVIII Rajd Ziemi zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody za nami! SOSW Skierniewice reprezentowały dwie drużyny , które zdobyły maksymalną liczbę punktów z qiuzu wiedzy przyrodniczej. Był deszcz, były komary... były turnieje, nagrody i świetna zabawa.

DZIEŃ ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody zaprosiło teatr kukiełkowy z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. A. Grabowskiego z Nowego Dworu pod opieką pani Darii Kaczyńskiej, którzy zaprezentowali nam przedstawienie  pt. "Leśny teatrzyk".

"SPRZĄTANIE ŚWIATA"

Środa, 27 września  2017 roku powitała nas promiennym słońcem. To dobrze, gdyż na ten dzień zaplanowaliśmy akcję, „Sprzątanie Świata”.  Od rana szykowaliśmy niezbędne narzędzia, taczki i worki oraz w klasach omówiliśmy zasady segregowania śmieci.  O godzinie 10 wyszliśmy...

Zwycięstwo naszych uczniów w XVII Rajdzie Dnia Ziemi!!!

Uczniowie SOSW w Skierniewicach zwyciężyli w XVII Rajdzie Dnia Ziemi "Ścieżkami Puszczy Bolimowskiej" zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody .