SZKOŁA BRANŻOWA

GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW ZSZ

Nasi absolwenci otrzymali dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Cieszymy się ich sukcesem!

Wielkie gratulacje dla Moniki, Pauliny, Karola, Michała, Artura i ich nauczycielki przedmiotu zawodowego pani Krystyny Domaradzkiej!

Jesteśmy z Was dumni!!!UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Wizyta w Głuchowie

W dniu 3.02.2017 uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej "kucharz" gościli z wizytą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie.

Wyjście do Mc‘Donalds i zakupy w TESCO.

Uczniowie ZSZ korzystają z miejsc gastronomicznych.Dokonują zapłaty za wybrane zestawy w formie  karty płatniczej lub gotówki. W markecie Tesco dokonują zakupu surowców i półproduktów na zajęcia praktyczne.

Wigilia klasowa.

Uczniowie uczestniczyli w  przygotowaniu potraw wigilijnych. Sami pięknie udekorowali stół wigilijny z bogato zastawionymi potrawami.

Warsztaty kulinarne “Umiejętność korzystania z książek kulinarnych“.

Uczniowie teoretycznie  korzystali z receptur gastronomicznych z książek kulinarnych oraz stron internetowych. Analizując wybrane przepisy wykorzystali je w praktycznym działaniu. Przygotowali pierogi, paszteciki i pierniki z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Sprzątanie pracowni

Prace porządkowe w pracowni gastronomicznej.

Praktyki na stołówce

Zajęcia praktyczne w kuchni i stołówce szkolnej.

Z wizytą w ekonomiku

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej obserwują zajęcia praktyczne w zawodzie Technik Żywienia w Zespole Szkół Zawodowych nr3 „Ekonomik“ .

Udział w kiermaszu „Mikołajowe cuda“.

Uczniowie ZSZ sprzedawali wytwory artystyczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.