Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 515023
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

SZKOŁA BRANŻOWA

Uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia z SOSW doskonalą swój fach.

W ramach zajęć praktycznych nauki zawodu na kierunku- pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, wraz z koleżankami i kolegami z "Ekonomika", serwowali przekąski na naszej konferencji w "Polonezie".

Zabawa karnawałowa

4 stycznia 2018 roku Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy gościł u siebie podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia "Wspólna Troska", Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Klubu Absolwenta. Uczniowie SOSW zaprosili na wspólną zabawę karnawałową. Przy dźwiękach muzyki,...

Wizyta w hotelu Start

W dniu 05.10. 2017r. w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego, uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy gościli w hotelu Start. Mieli okazję zapoznać się z organizacją pracy  pracowników hotelowych różnych szczebli. Aktywnie włączyli...

GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW ZSZ

Nasi absolwenci otrzymali dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Cieszymy się ich sukcesem!

Wielkie gratulacje dla Moniki, Pauliny, Karola, Michała, Artura i ich nauczycielki przedmiotu zawodowego pani Krystyny Domaradzkiej!

Jesteśmy z Was dumni!!!UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Wizyta w Głuchowie

W dniu 3.02.2017 uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej "kucharz" gościli z wizytą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie.

Wyjście do Mc‘Donalds i zakupy w TESCO.

Uczniowie ZSZ korzystają z miejsc gastronomicznych.Dokonują zapłaty za wybrane zestawy w formie  karty płatniczej lub gotówki. W markecie Tesco dokonują zakupu surowców i półproduktów na zajęcia praktyczne.

Wigilia klasowa.

Uczniowie uczestniczyli w  przygotowaniu potraw wigilijnych. Sami pięknie udekorowali stół wigilijny z bogato zastawionymi potrawami.