• Odwiedziło nas: 411982

SZKOŁA BRANŻOWA

Wizyta w hotelu Start

W dniu 05.10. 2017r. w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego, uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy gościli w hotelu Start. Mieli okazję zapoznać się z organizacją pracy  pracowników hotelowych różnych szczebli. Aktywnie włączyli...

GRATULACJE DLA ABSOLWENTÓW ZSZ

Nasi absolwenci otrzymali dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Cieszymy się ich sukcesem!

Wielkie gratulacje dla Moniki, Pauliny, Karola, Michała, Artura i ich nauczycielki przedmiotu zawodowego pani Krystyny Domaradzkiej!

Jesteśmy z Was dumni!!!UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Wizyta w Głuchowie

W dniu 3.02.2017 uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej "kucharz" gościli z wizytą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Głuchowie.

Wyjście do Mc‘Donalds i zakupy w TESCO.

Uczniowie ZSZ korzystają z miejsc gastronomicznych.Dokonują zapłaty za wybrane zestawy w formie  karty płatniczej lub gotówki. W markecie Tesco dokonują zakupu surowców i półproduktów na zajęcia praktyczne.

Wigilia klasowa.

Uczniowie uczestniczyli w  przygotowaniu potraw wigilijnych. Sami pięknie udekorowali stół wigilijny z bogato zastawionymi potrawami.

Warsztaty kulinarne “Umiejętność korzystania z książek kulinarnych“.

Uczniowie teoretycznie  korzystali z receptur gastronomicznych z książek kulinarnych oraz stron internetowych. Analizując wybrane przepisy wykorzystali je w praktycznym działaniu. Przygotowali pierogi, paszteciki i pierniki z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Sprzątanie pracowni

Prace porządkowe w pracowni gastronomicznej.

Praktyki na stołówce

Zajęcia praktyczne w kuchni i stołówce szkolnej.

Z wizytą w ekonomiku

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej obserwują zajęcia praktyczne w zawodzie Technik Żywienia w Zespole Szkół Zawodowych nr3 „Ekonomik“ .

Udział w kiermaszu „Mikołajowe cuda“.

Uczniowie ZSZ sprzedawali wytwory artystyczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.