Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 500274
  • Do końca roku: 220 dni
  • Do wakacji: 28 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start

Aktualności

Podsumowanie konferencji "Wczesne wspomaganie rozwoju szansą dla Twojego dziecka"

..."W SOSW pracują profesjonaliści, którzy wkładają całe serce w swoją pracę. Widać to w każdym podejmowanym przez nich działaniu...."

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w Łowiczu

Nie było łatwo ale się udało!!! Nasi cudowni sportowcy z medalami, które zdobyli na zawodach w lekkiej atletyce w Łowiczu! Gratulujemy!!!

XVIII Rajd Ziemi

XVIII Rajd Ziemi zorganizowany przez Ligę Ochrony Przyrody za nami! SOSW Skierniewice reprezentowały dwie drużyny , które zdobyły maksymalną liczbę punktów z qiuzu wiedzy przyrodniczej. Był deszcz, były komary... były turnieje, nagrody i świetna zabawa.

 

"Dobrze jemy ze szkołą na widelcu"

W dniu 17.05.2018 uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach warsztatowych podsumowujących nasz udział w programie: "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" poświęconych zdrowemu odżywianiu.

Wycieczka do muzeum w Łowiczu

21 maja 2018 r. uczniowie klasy I a i III a wybrali się na wycieczkę do Muzeum w Łowiczu. Podczas zwiedzania muzeum mieli możliwość poznania najbardziej charakterystycznych cech kultury i życia w regionie łowickim. Powyższe zainspirowało ich do wykonania własnych elementów garderoby...

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” - Spotkanie z pracownikiem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

„ Funkcje lasu” to temat kolejnego spotkania z pracownikiem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego , które odbyło się w ramach projektu ekologicznego „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”. Za nami nowa porcja wiadomości na temat lasu i jego znaczenia. Ciekawa prezentacja...

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” - Wycieczka do Nadleśnictwa Zwierzyniec.

Projekt ekologiczny „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” wciąż dostarcza nam nowych wrażeń. Tym razem zorganizowano wycieczkę do Nadleśnictwa Zwierzyniec, a uczestniczyli w niej głównie uczniowie szkoły podstawowej. Pracownik nadleśnictwa zabrał nas na ciekawą...