• Do wakacji: WAKACJE!!!

ROK SZKOLNY 2016-17

.

Integracja uczniów w szkole podstawowej

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 14 czerwca uczniowie Szkoly Podstawowej udali się na wycieczkę do restauracji McDonald. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz przypomnienie zasad kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Dzień Sportu

W tym roku w dzień sportu rozpoczął się od pokazu judoków Mateusza Bolimowskiego i Adriana Barańczyka z MMKS Wojownik. Następnie rozpoczęły się rywalizacje STRONMAN dla uczniów SOSW, w których każdy mógł się sprawdzić. W przerwach między zawodami czas umilała nam muzyka i...

Laury dla naszych artystów

Nasi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia w eliminacjach XXIX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum” (2.06). Na konkurs wpłynęło 116 prac, z których 10 nagrodzono oraz 10 wyróżniono.

Dzień Dziecka - szkoła Przysposabiająca do pracy i Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie zwiedzili muzeum zespołu pieśni i tańca Mazowsze w Otrębusach oraz Galerię Figur Stalowych w Pruszkowie.