Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 515015
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Co to jest cyberprzemoc? - czyli bezpieczeństwo w sieci

Jak korzystać z facebook'a? Czy możemy ufać nowym znajomym poznanym w internecie? Jak chronić się przed przemocą w sieci? Na te i inne pytania odpowiedzieli nam p. Mariusz i p. Artur. Dzięki ich przejrzystej prezentacji i ciekawym historiom mamy więcej informacji na temat...

Urodziny w szkole przysposabiającej do pracy

Środa była szczególnym dniem dla naszej szkolnej społeczności. W tym dniu zorganizowaliśmy, już  drugi rok z rzędu, wspólne urodziny dla wszystkich uczniów szkoły przysposabiającej do pracy.  Był piękny i pyszny tort, odśpiewane 100 lat, a także kosz pomarańczy darowany...

Osiemnastka Norberta

Świętowaliśmy z Norbertem jego 18ste urodziny.  Ależ to była impreza :-) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Norbert. Spełenienia marzeń.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - Finał

Finał Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej za nami. Były nagrody za udział w konkursie plastycznym "Twój plakat filmowy", obejrzeliśmy wystawę naszych prac, a na koniec obejrzeliśmy film pt. "Labirynt". Dziękujemy ekipie CEKiS - p.Agnieszce Skoczek. Do zobaczenia w nowej edycji NHEF.

Projekt interdyscyplinarny ,,Podróże''

W Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym trwa projekt interdyscyplinarny ,,Podróże''. Nasze wędrówki po kontynentach świata zaczęliśmy od wyprawy do Azji. Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy uczestniczący w zajęciach zdobyli wiele informacji dotyczących kontynentu...

PORANEK MUZYCZNY

Raz w miesiącu w szkole odbywają się "Poranki muzyczne", które zabierają nas w świat muzyki. Tym razem podróżowaliśmy w rytm muzyki country.

Jak zrobić palmę?

20 marca odbyły się zajęcia warsztatowe pod hasłem "Spędzamy czas wspólnie - święta Wielkanocne" dla uczniów Szkoły Przysposabiajacej do Pracy.

SPOTKANIA FLORYSTYCZNE

W marcu rozpoczęliśmy cykl spotkań florystycznych w ramach realizacji Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego oraz współpracy z Firmą ARS i Stowarzyszeniem „Razem dla Skierniewic”.