Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 608053
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 152 dni

Strefa video

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. AKADEMIA SPORTU

AKADEMIA SPORTU

Bieg Niepodległości

11 listopada 2018 r., godzina 10.07. Silna drużyna uczniów, absolwentów, rodziców, opiekunów i przyjaciół SOSW stanęła na mecie 26 Skierniewickiego Biegu Niepodległości. Było zimno i wietrznie ale w końcu to 100 lat Niepodległej

MMKS WOJOWNIK - pokaz judo z okazji Dnia Sportu

Dzień Sportu rozpoczęliśmy od pokazu judoków z MMKS Wojownik Skierniewice, którzy gościli w naszych murach już po raz trzeci. 

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w Łowiczu

Nie było łatwo ale się udało!!! Nasi cudowni sportowcy z medalami, które zdobyli na zawodach w lekkiej atletyce w Łowiczu! Gratulujemy!!!

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Specjalnych w tenisie stołowym w Łowiczu

Natalia, Kinga, Karol i Kondrat reprezentowali naszą szkołę na Regionalnych Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Specjalnych w tenisie stołowym w Łowiczu. Dziękujemy za piękne sportowe doznania.

trenerka Agnieszka Seliga

Zimowa olimpiada - duch kibica

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie właśnie się kończą  w południowokoreańskim Pjongczangu, a my przypominamy  jak kibicowaliśmy  sportowcom. 

Bardzo gratulujemy naszym medalistom!!!

Udowodnij że potrafisz - spotkanie z paraolimpijczykami Z Fundacji Akademia Integracji

13 października 2017 r. mieliśmy zaszczyt gościć Arkadiusza Jabłońskiego -  srebrnego medalistę Igrzysk Paraolimpijskich w szabli w 2000 roku w Sydney i w 2004 w Atenach, Radosława Stańczuka – srebrnego  medalistę Igrzysk Paraolimpijskich we florecie w 2000 roku w Sydney,...