• Do wakacji: 1 dzień
  2. AKADEMIA SPORTU

AKADEMIA SPORTU

Dzień sportu

Dzień sportu - zaskakujące rywalizacje, plastyczne niespodzianki, posiłek pod "gołym" niebem, w końcu medale dla każdego. Czy mogło być lepiej?

MMKS WOJOWNIK - pokaz judo z okazji Dnia Sportu

Dzień Sportu rozpoczęliśmy od pokazu judoków z MMKS Wojownik Skierniewice, którzy gościli w naszych murach już po raz trzeci.

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w Łowiczu

Nie było łatwo ale się udało!!! Nasi cudowni sportowcy z medalami, które zdobyli na zawodach w lekkiej atletyce w Łowiczu! Gratulujemy!!!

Regionalne Indywidualne Mistrzostwa Szkół Specjalnych w tenisie stołowym w Łowiczu

Natalia, Kinga, Karol i Kondrat reprezentowali naszą szkołę na Regionalnych Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Specjalnych w tenisie stołowym w Łowiczu. Dziękujemy za piękne sportowe doznania.

trenerka Agnieszka Seliga

Zimowa olimpiada - duch kibica

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie właśnie się kończą  w południowokoreańskim Pjongczangu, a my przypominamy  jak kibicowaliśmy  sportowcom.

Bardzo gratulujemy naszym medalistom!!!

11 listopada - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 11 listopada wzięliśmy udział w 25. Skierniewickim Biegu Niepodległości. Niezmiernie się cieszymy, że z roku na rok środowisko niepełnosprawnych reprezentuje coraz więcej osób. W tegorocznej edycji biegu udział wzięli m.in. nasi uczniowie i absolwenci. Wielkie gratulacje dla...

11 listopada - BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy chętnych uczniów i rodziców do wspólnego "maratonu" w czasie Biegu Niepodległości.

11 listopada godz.9.30 pod bramą parkową