Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 591560
  • Do końca roku: 16 dni
  • Do wakacji: 188 dni

MIESZKANIE TRENINGOWE

MIESZKANIE TRENINGOWE XII

Uczestnicy turnusu wpadli na pomysł żeby zrobić na kolację  spaghetti. Najpierw powstala lista zakupów, potem same zakupy, a na końcu gotowanie.

MIESZKANIE TRENINGOWE XI

Poniedziałki w mieszkaniu treningowym są zawsze intensywne: rozpakowanie, zakupy, kolacja, przygotowanie pościeli. W między czasie jeszcze pranie...

 

MIESZKANIE TRENINGOWE X

Ci co obserwują zmagania z dążeniem do samodzielności naszych uczniów, wiedzą że poniedziałek to dzień organizacyjny. Rozpakowanie, robienie zakupów, pierwsza samodzielna kolacja. Potem czas na inne aktywności, ale o tym to już później... ;-)

MIESZKANIE TRENINGOWE IX

W mieszkaniu treniengowym obchodzono urodziny. Jubilatom życzymy spełnienia marzeń....i dużo pieniędzy :-)

MIESZKANIE TRENINGOWE VIII

Zaglądamy do mieszkania treningowego, a tam...

MIESZKANIE TRENINGOWE VII

Czy w mieszkaniu treningowym może być nudno? Może, jeśli tylko tego chcesz.  Ale nasi uczestnicy nie nudzą się nigdy Te dziewczyny to prawdziwy wulkan pomysłów i energii.

MIESZKANIE TRENINGOWE V i VI

W mieszkaniu treniengowym dbamy o komfort, aby pewne czynności mogły w pełni wybrzmieć. Nigdzie się nam nie spieszy. Tylko powtarzalność czynności doprowadzi nas do celu.

MIESZKANIE TRENINGOWE IV

W latach '80tych marzono o własnym M3 (czyli mieszkaniu ). Dzisiaj marzenia można realizować w MT (czyli mieszkaniu treningowym). A dzieje się to w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skierniewicach.