Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 569490
  • Do końca roku: 70 dni
  • Do wakacji: 242 dni

MIESZKANIE TRENINGOWE

MIESZKANIE TRENINGOWE IV

W latach '80tych marzono o własnym M3 (czyli mieszkaniu ). Dzisiaj marzenia można realizować w MT (czyli mieszkaniu treningowym). A dzieje się to w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skierniewicach.

III turnus w Mieszkaniu Treningowym

1. Lista zakupów.

2. Zakupy.

3. Kolacja.

4. Przygotowanie pościeli.

5. Toaleta wieczorna.

Zaraz, zaraz a kiedy czas wolny...?

Usamodzielnianie przez wielkie U - Mieszkanie Treningowe

Przepis jest prosty... Trochę mąki, drożdże - też trochę, olej - kapkę, szczypta soli, ketchup, koncentrat pomidorowy, sól, pieprz i oregano. Potem morze żółtego sera i szyneczka. To jest przepis na pizzę wykonaną przez uczestników mieszkania treningowego. A jaki jest przepis na...

Lekcje samodzielności w mieszkaniu treningowym rozpoczętę!!!

Informujemy, że rozpoczęły się turnusy w nowym roku szkolnym 2018/2019. Za nami już pierwszy turnus, a kolejni uczestnicy czekają w kolejce.

Jesteśmy w Radio Łódź!!!

Kilka słów od pani dyrektor Małgorzaty Karbowiak i uczestników mieszkania treningowego na temat naszej pracowni. Zachęcamy do odsłuchania audycji w Radio Łódź

wejdź - AUDYCJA W RADIO ŁÓDŹ O MIESZKANIU TRENINGOWYM

XII TURNUS W MIESZKANIU TRENINGOWYM

Bardzo się cieszymy, że widzimy się po raz dwunasty!!! Ola i Szymon to nowicjusze w mieszkaniu treningowym. Towarzyszą im Ela, Michał i Kasia, którzy mają już doświadczenie z poprzednich turnusów.

XI TURNUS W MIESZKANIU TRENINGOWYM

XI turnus w mieszkaniu treningowym!!! Kamil, który jest po raz pierwszy w pracowni "mieszkanie treningowe", wykorzystuje zdobyte umiejętności w drodze do samodzielności. Asystują mu dobrze nam znani dotychczasowi mieszkańcy: Michał, Karol i Artur.