Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 515012
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: 1 dzień

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

Projekt ekologiczny „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”. Wycieczka do Ogrodu Botanicznego oraz Palmiarni.

Za nami ostatnia wycieczka realizowana w ramach projektu ekologicznego „ Czystym powietrzem  oddychamy, jeśli o nie zadbamy”.  Tym razem pojechaliśmy do Łodzi, do Ogrodu Botanicznego oraz Palmiarni.

 

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” - Spotkanie z pracownikiem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

„ Funkcje lasu” to temat kolejnego spotkania z pracownikiem Bolimowskiego Parku Krajobrazowego , które odbyło się w ramach projektu ekologicznego „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”. Za nami nowa porcja wiadomości na temat lasu i jego znaczenia. Ciekawa prezentacja...

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” - Wycieczka do Nadleśnictwa Zwierzyniec.

Projekt ekologiczny „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” wciąż dostarcza nam nowych wrażeń. Tym razem zorganizowano wycieczkę do Nadleśnictwa Zwierzyniec, a uczestniczyli w niej głównie uczniowie szkoły podstawowej. Pracownik nadleśnictwa zabrał nas na ciekawą...

Projekt ekologiczny „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

W ramach projektu "Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbany" w niecodzienny sposób uczciliśmy 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt ekologiczny „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

Za nami kolejne zadanie wynikające z projektu „ Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”. 10 kwietnia 2018 pojechaliśmy na wycieczkę do Bełchatowa. 

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

W ramach projektu ekologicznego „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy” wybraliśmy się na wycieczkę do Instytutu Ogrodnictwa. Tam zwiedziliśmy szklarnie i zapoznaliśmy się z różnymi technikami upraw szklarniowych. Zwracaliśmy uwagę na sposoby automatycznego nawadniania...

PROJEKT EKOLOGICZNY „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

Wizyta w Zakładzie Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w ramach projektu ekologicznego "Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy".

PROJEKT „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”

Za nami kolejne zajęcia przeprowadzone w ramach projektu „Czystym powietrzem oddychamy, jeśli o nie zadbamy”. Tym razem obchodziliśmy Dzień Czystego Powietrza. Po krótkiej pogadance, prezentacji, bajkach i piosenkach poświęconych powietrzu wykonaliśmy szereg doświadczeń, które...